Mai témánk a rügyfakadás. Szerintem ez a szó annyira kifejező, annyira költői... sokkal szebb mint mondjuk az angol "budding" :)
Nagyon szeretem tavasszal az első virágzó cserjéket és a gyümölcsfákat nézegetni, elbűvölő látvány ahogy a napsugarak előcsalogatják belőlük az életet. Az egyik kedvencem ez a növény, amit mi aranyesőnek hívunk, de az igazi neve aranyvessző, ha jól tudom.
![]() |
| a kép forrása |
A Moyra csodás kék holo lakkja szolgáltatta az alapot, a mintát akrilfestékkel készítettem el. Remélem elnyeri majd a tetszéseteket, íme a képek:
Egy dolgos hétfői nap után ugye megérdemel a szemünk egy kis vidám tavaszi manikűrt?
Üdv:



.jpg)




